Home > ماشین
Viewed 49 times 3 Answers
0

و آقا کامبیز از تحویل ماشین های هیبرید تویوتا کرولا، راو۴، ونزا چه خبر ؟ آیا تحویل ها همچنان چند ماهه است؟ لطفا بنده را آپدیت کنید با تشکر فراوان

2021-09-25 23:02:00 Toronto ماشین #ماشین
3 Reply

جناب حدادی، ونزا سریعتر از راوفور هست، راوفور هم گاهی موقعها بک‌دیل کنسل شده پیدا میشود مثل این سیینا، ولی تا دیل اینجا امضا نشده باشد نمیشود دیل کنسلی را به کس دیگه منتقل کرد، این سیینا رو هم فعلا هنوز هیچ کدوم از فروشنده های دیگر نمیدونن که در دسترس هست اگر نه یکروزه میفروختنش

2021-09-25 23:35:00

بله، کاملا در جریانم و من یک کرولا هیبرید۲۰۲۱ که توسط مشتری کنسل شده بود را بعلت وجود مشتری به من قیمت ۲۰۲۲ اعلام کردند و در نهایت تعجب گفتند می خواهی بردار و نمی خواهی فردا می فروشیمش به دوستانی که اوبر کار می کنند و همانطور که در جریانید بنده ان دیل را تایید نکردم و از محبت جنابعالی است که مورد های اینچنینی را به اشتراک می گذارید. من به خاطر قیمت بالاتر ونزا منتظر راو۴ هایبرید هستم.

2021-09-25 23:42:00

جناب حدادی در نظر داشته باشید، احیانا اگر هم راوفوری پیدا شود در این شرایط بد الان، در این جریان قرار خواهد گرفت. LIST OR MISS دقیقا همون چیزی که اونها گفتن قیمت همینه و ماشین هم همین. نخریدین میپره?? تنها افری که به شما می‌دهند احتمالا یک درصد تخفیف در ریت بهره خواهد بود. بحرحال موفق باشید

2021-09-26 10:27:00

QAmon

Similar Question:

#ماشین